Jakie regały cukiernicze warto wybrać?

regały cukiernicze

Każdy kto prowadzi własną cukiernię z pewnością stwierdzi, że odpowiednie eksponowanie swoich produktów znacznie zwiększa ich atrakcyjność i tym samym sprzedaż. Zatem jeśli decydujemy się na działanie w takiej branży to niezwykle ważne jest, aby przed otwarciem cukierni właściwie umeblować lokal.

Zwiększ sprzedaż

Nie od dziś wiadomo, że większość klientów to wzrokowcy. Produkty cukiernicze mają to do siebie, że zazwyczaj świetnie się prezentują, wyglądają apetycznie i od razu chce się je skonsumować. Muszą zatem znajdować się w takim miejscu gdzie będą widoczne dla wszystkich kupujących. Projektując wnętrze musimy więc odpowiednio ustawić regały cukiernicze, aby nic ich nie przesłaniało. Wówczas nie będzie problemu z widocznością słodkości. Niestety samo ustawienie mebli nie jest wystarczające. Wielu przedsiębiorców na początku działalności popełnia wielki błąd chcąc nieco zaoszczędzić na wyposażeniu. Zamiast zainwestować w nowe meble stara się zakupić używane bądź też te słabej jakości. To fakt, że zostaje w budżecie więcej pieniędzy, ale jakim kosztem?

Wypieki cukiernicze mogą być wyjątkowo smaczne, ale w „przechodzonym” już regale mogą prezentować się po prostu słabo. Nawet jeśli wcześniej go odrestaurujemy to i tak nie będzie on wyglądał tak estetycznie jak za swoich dobrych czasów. Zatem zamiast zachęcić możemy odstraszyć potencjalnych klientów. Mowa tu oczywiście o tych nowych, którzy jeszcze nie skosztowali naszych produktów. Meble niskiej jakości również się nie opłacają, gdyż wyprodukowane z kiepskich materiałów zapewne bardzo szybko się zużyją i także zaczną straszyć swoim wyglądem. Widać więc, że oszczędność w niektórych przypadkach po prostu się nie opłaca.

Można na rynku znaleźć wiele firm produkujących między innymi regały cukiernicze. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Tośka Meble wykonujące wszelkiego rodzaju meble sklepowe. Można zakupić u nich zarówno gotowe regały jak i wykonać je na specjalne zamówienie. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość wyboru odpowiedniego materiału z jakiego zostają wykonane oraz wymiarów jakie nam odpowiadają. Co więcej wszystkie tworzywa są wysokiej jakości więc takie meble posłużą nam długie lata nim będzie trzeba je wymienić. Ich koszt wcale nie jest wygórowany więc tym bardziej warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Pamiętajmy, że prezentacja naszych wyrobów cukierniczych to połowa sukcesu i nie należy na tym przesadnie oszczędzać.

Podziel się na:
 • Blogger.com
 • Facebook
 • Pinger
 • Śledzik
 • Google Bookmarks
 • co-robie
 • Twitter
 • Flaker
 • Blip
 • Kciuk.pl
 • Gadu-Gadu Live

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 dostępnych znaków. Link dofollow po napisaniu 400.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.